17 лютого 2009 року відбувся круглий стіл «Ми знаємо, як подолати кризу» за участю лідерів всеукраїнських та регіональних неурядових організацій і громадських рухів, бізнесменів, економістів, політиків, експертів та представників ЗМІ.

Детальна інформація – на сайті ВГО «Успішна Україна» http://www.uspishnaukraina.com.ua/uk/news/1226.html.

Деякі тези виступу Вячеслава Кредісова – Голови Правління ВГО «Нова Формація»:

  • Підтримати вже існуючий на сьогодні громадський рух «Очищення через кризу», результатом якого має стати узгоджений всіма сторонами комплекс першочергових конкретних заходів (реформ), які необхідно здійснити для подолання кризи і побудови майбутньої України;
  • Криза існує перш за все в головах. Головною проблемою для України є не світова фінансова криза, а внутрішня криза розвитку політичної системи та економіки.
  • Китайський ієрогліф «криза» складається з двох частин – «руїни» та «шанс». Зрозумівши причини та наслідки кризи, власне місце в ній, підійшовши до її подолання системно та узгоджено, ми матимемо шанс отримати якісно нову Україну (і в економічному, і в політичному сенсі).
  • Малий та середній бізнес, за визначенням, має бути основою економіки держави. Оптимізація податків, прозорість адміністрування, верховенство права, зокрема у роботі судів, передбачуваність у веденні бізнесу, мінімізація втручання владних та контролюючих органів в роботу підприємців – лише деякі з умов, за яких МСП матиме гідне місце у якісно новій (див. попередню тезу) економіці України.

Контактний телефон – 8 067 116 49 40