Шановні колеги, раді повідомити вам, що з нагоди Дня підприємця за вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва, формування ринкової інфраструктури в Україні Почесними Грамотами Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва за підписом Голови Комітету Кужель Олександри Володимирівни нагороджено лідерів ВГО "Нова Формація":

Кредісова Вячеслава Анатолійовича - Голову Правління ВГО "Нова Формація",

Березовського Дмитра Євгеновича - Президента Аграрної Палати України,

Проскуру Сергія Михайловича - генерального директора компанії "Екотехніка",

Співаковського Володимира Михайловича - президента корпорації "Гранд".

Приємно та почесно, що внесок лідерів Об'єднання у розвиток цивілізованого підприємництва в державі високо оцінено поважним профільним Комітетом. Щиро вітаємо наших колег та друзів і зичимо всім довгого підприємницького щастя!

----------

"Традиційно в першу неділю вересня, відповідно до Указу Президента України № 1110/98 від 05.10.1998 р., в нашій державі відзначається День Підприємця. Це свято засноване з метою вшанувати велику роль підприємництва у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та цивілізованого суспільства. Свято покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, посприяти подальшому розвиткові малого та середнього бізнесу в Україні. Будь-яка держава відзначає дні тих професій, які є небезпечними та почесними. В нашій державі, на мою думку, професія Підприємця є одночасно і почесною, і небезпечною. Не лукавлячи, зазначив би, що ведення підприємництва в Україні досить часто нагадує битву Дон Кіхота з млинами. Різниця лише в тому, що млини (збірний образ кризи, політики, податків, змін до бюджету, реприватизації, підвищення цін тощо), як міраж, постійно відділяються і наздогнати їх неможливо. Вірю, що вітчизняні підприємці мають бажання, досвід і сили для того, щоб метафора про Дон Кіхота та його вічний бій з млинами, з чим я мав сміливість порівняти вітчизняний бізнес, перестала бути метафорою відносно підприємництва в Україні. А професія Підприємець стала б нарешті безпечною, поважною і кожен день праці був би святом для кожного підприємця."

Вячеслав Кредісов – Голова Правління ВГО «Нова Формація»,
доктор економічних наук,
Заслужений економіст України,
член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

Контактна особа – Бірюкова Світлана,
виконавчий директор ВГО «Нова Формація»,
м.т, 8 (067) 116 49 40.