10 червня  2010 р. буде проведено круглий стіл:
«КРИЗА У СФЕРІ БУДІВНИЦТВА: МОЖЛИВІ ШЛЯХИ ПОДОЛАННЯ»

Початок Круглого столу – о 14:30 год.  Початок реєстрації – з 14:00
Адреса проведення:  м. Київ вул. Жилянська, 38, Міжнародна корпорація «ГРАНД».
Мета круглого столу: презентація  дослідження проблем у сфері регулювання будівництва, широке обговорення  доцільності введення  додаткових державних регуляцій  у ліцензуванні, отриманні дозволів та погоджень.
Громадські ініціативи щодо зменшення вартості будівництва, упорядкування ліцензійних умов, спрощення  дозвільно - погоджувальних процедур, шляхом внесення відповідних змін до законодавства України у сфері проектування, архітектури та будівництва.

ОРГАНІЗАТОРИ:
Київський регіональний центр розвитку міжнародних зв’язків і бізнесу „Ділова ініціатива”-  автор дослідження проблем  у сфері регулювання будівництва, Вишгородська спілка українських підприємців.

ПАРТНЕРИ:
ВГО «Нова Формація»,
Інститут власності і свободи,
СМСППУ,
Міжнародна корпорація «Гранд».

УЧАСНИКИ:
До участі в Круглому столі запрошено народних депутатів України, представників Мінрегіонбуду, Держкомпідприємництва, Ради підприємців Кабміну, керівників будівельних асоціацій та підприємств, лідерів бізнес-асоціацій та підприємницьких об’єднань, вітчизняних експертів, ЗМІ.  
Планується, що за результатами Круглого стола буде підготовлено резолюцію, яка буде направлена керівництву країни, державним органам влади, Голові Верховної ради України, профільному комітету, лідерам фракцій Парламенту, ЗМІ.  
Акредитація учасників та ЗМІ за контактними реквізитами Оргкомітету.
Прохання завчасно підтвердити Вашу участь або пройти акредитацію  до 19:00 год.  08.06.10 р. за адресою: vuub@mail.ru  або  за тел./факс:  (04596)  57-182;  моб. тел.: (067) 587-67-57; (093) 613-17-27.